image
image
image
image
image
image

h2o4k9 logo

roostevabast terasest joogipudel ...

... on stiilne, vastupidav ning seda on mugav kaasas kanda. Pudelil on patenteeritud kork, millest koeral on kerge juua. Pudelid sobivad auto topsihoidjasse, ratta pudelihoidjasse ning seljakoti pudelitaskusse; kaasas oleva karabiniga on seda mugav kinnitada vöö- või seljakoti külge. Lisavarustusena on saadaval neopreenist kandekott (vt. allpool).

pudelid

Võta H2O4K9 joogipudel kaasa jalutuskäigule, trenni, reisile, näitusele, võistlustele, randa, rattamatkale, rulluisutama ja mujale.

Pudel on valmistatud 18/8 tüüpi roostevabast terasest, seega on see vastupidav, hügieeniline ja kergesti puhastatav. Kork on väga tugevast 5% polüpropüleenist (PP) ning sellel on silikoontihend. Pudel ja kork ei sisalda ftalaate, bisfenooli (BPA-d) ega muid kahjulikke kemikaale. Kõik pudeli valmistamiseks kasutatud materjalid on 100% taaskasutatavad.

8 erineva värvi hulgast leiab igaüks endale meelepärase - hetkel saadaval piiratud valik (kõik värvid jälle saadaval veebruarikuus). Pudeli mahutavus on 750 ml.

H2O4K9 roheline H2O4K9 violetne H2O4K9 kollane H2O4K9 must H2O4K9 roosa H2O4K9 roostevaba H2O4K9 helesinine H2O4K9 punane

 

Neosling pudelikott H2O4K9 joogipudelile

neosling

Stiilse neopreenist pudelikotiga on mugav joogipudelit kõikjale kaasa võtta. Kasutades Neoslingi, jäävad käed vabaks jalutusrihma ja/või mänguasja jaoks. Pudelikotti sobivad peale H2O4K9 pudelite ka teised enamlevinud joogipudelid.

Pehme ja elastne õlarihm ei sooni ning järgib kehakuju, õlarihma pikkus on reguleeritav. Neosling pudelikott on valmistatud neopreenist, mis on eriti vastupidav ja ilmastikukindel materjal ja hoiab pudelis oleva joogi kauem jaheda või soojana.

Ideaalne jalutuskäikudele, näitusele, võistlustele, trenni, randa, matkale ja puhkusele. Värvivalikus 8 erinevat värvi - hetkel saadaval piiratud valik (kõik värvid jälle saadaval veebruarikuus).

Neosling must Neosling roosa Neosling taevasinine Neosling punane Neosling violetne Neosling roheline Neosling terassinine Neosling oranzh