image
image
image
image
image
image

Kaela- ja jalutusrihmad

Dog Security kaelarihm

Dog Security kaelarihmad

Dog Security kaelarihmad on valmistatud kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist, mis on välja töötatud silmas pidades armee poolt seatavaid nõudeid. Tänaseks on selle nööri tellijaid ja kasutajaid vaid kaks - Rootsi õhujõud ning Dog Security. Näiliselt sarnaseid kaelarihmu on maailmas palju, kuid tegelik sisu on vägagi erinev - Dog Security rihm on vastupidavam, vaiksem, paremini libisev ja tugevam.

See 6 mm läbimõõduga rihm on ideaalne nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel. Erinevalt metallkettidest ei kuluta see koera karva ega ole koera kaela vastas külm ning teiste koertega mängides puudub hammaste vigastamise oht. Kinnitusrõngad on messingist, seega sobib see kaelarihm ka nikliallergiaga koertele.

Ideaalne kaelarihm treenigutel kasutamiseks - see on kiire, efektiivne ja vaikne. Rihma põhimõte on see, et koer ei õpi oma asendit korrigeerima metallikõlksatuse peale.

Saadaval suurused 40 - 65 cm (sammuga 2,5 cm). Tooteinfo Smartdogi e-poes.
Mõõda oma koera kaelaümbermõõt ning lisa õige pikkusega kaelarihma suuruse saamiseks 3-5 cm.

Toode on välja töötatud ja toodetud Rootsis, kehtiv patendinumber 64 587.

Dog Security jalutusrihm

Dog Security jalutusrihmad

Dog Security jalutusrihmad on valmistatud kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist, mis on välja töötatud silmas pidades armee poolt seatavaid nõudeid. Tänaseks on selle nööri tellijaid ja kasutajaid vaid kaks - Rootsi õhujõud ning Dog Security. Näiliselt sarnaseid jalutusrihmu on maailmas palju, kuid tegelik sisu on vägagi erinev - Dog Security rihm on vastupidavam, vaiksem, paremini libisev ja tugevam.

See 6 mm läbimõõduga rihm on ideaalne nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel.

Saadaval kahes pikkuses: 120 cm jalutusrihm ning 180 cm jalutusrihm. Tooteinfo Smartdogi e-poes.

Toode on välja töötatud ja toodetud Rootsis.