image
image
image
image
image
image

Lisatarvikud

reisipesa

 

 

Reisipesa

Mõnus ja pehme reisipesa sobib kasutamiseks nii reisidel kui kodus. Pesa saab kokku pakkida kaasas olevasse kotti. Pesa on masinpestav ning kuivab kiiresti. Lahtise reisipesa mõõdud on 76 x 99 cm. Osta e-poest.

 

 

variocage

 

Rollmat põrkeraua kaitse

Rollmat põrkeraua kaitse kaitseb auto põrkerauda koera küüntest tekkivate kriimustuste eest. Kokkupanduna võtab see vähe ruumi, kaasas on ka säilituskott. Kaitse kinnitatakse pakiruumi koormakinnitusaasade külge. Kaitsemati mõõdud on 80 x 64 cm. Osta e-poest.

 • Väga vastupidav ja rebenemiskindel materjal
 • Tugevdusplaatidega
 • Saab kinnitada nii põrandal kui külgedel asuvate koormakinnitusaasade külge
 • Praktiline kanderihmaga säilituskott
airkit

 

 

Airkit õhutushaak

Airkit õhutushaak paigaldatakse auto tagaluugi luku vahele - selle abil saad auto uksed lukustada nagu tavaliselt, kuid tagaluuk jääb praokile ja värske õhk pääseb autos ringlema. Osta e-poest.

 

 

istmekaitse

Tugevdusega istmekaitse Bridge

Istmekaitse, mis mõeldud sinu auto tagaistme ning esiistmete seljatugede kaitseks, hoiab istmed puhtad ning karva- ja mudavabad. Eriline tugevdatud ehitus ei lase su koeral sõidu ajal istmete vahele vajuda. Kaitse on muudetava suurusega ning sobib seetõttu erinevatesse autodesse. Reisi- või poekoti saab panna istmekaitse alla. Osta e-poest.

istmekaitse
 • Vastupidav ja pestav
 • Kiirelt ja kindlalt peatugede külge paigaldatav
 • Turvavöö kinnitused saab välja jätta, võimaldades paigaldada turvatooli või kinnitada koer turvatraksidega turvavöö külge
 • Vajadusel lihtsalt kokku klapitav (esimeste istmete seljatoe vastu), selle tulemusel saab kasutada kahte praktilist taskut
 • Tõmblukk võimaldab kaitse jagamist, võimaldades istumisruumi reisijatele
 • Istmekaitse mõõdud: 138 x 167 cm
 • Tugevdusplaadi mõõdud: ca 64 x 42 cm
allside

 

Allside istmekate

Allside istmekaitse kaitseb auto tagaistet ja polstrit karvade ja pori eest. Sobib peaaegu kõikidele autodele, on kiirelt ja lihtsalt paigaldatav, vastupidav ja veekindel ning kergesti puhastatav. Istmekattes on kohad turvavöödele, tõmblukk võimaldab istmekatte jagamist, jättes ruumi reisijatele. Katte küljed on koera autosse panemiseks avatavad. Allside istmekatte laius on 145 cm, pikkus 140 cm, külgede kõrgus 50 cm. Osta e-poest.

 

Vaata ka:
Allside Comfort istmekate
Istmekaitse Seatcare
Kate esiistmele

 

 

CoverAll

CoverAll pakiruumikaitse

CoverAll pakiruumikaitse on lihtsalt kinnitatav ja eemaldatav kaasas olevate iminappade abil. Tänu iminappkinnitusele ei jää polstrile paigaldusjälgi ning kaetud saab kogu pagasiruumi polster, kaasa arvatud selle ülemised ääred. Osta e-poest.

 • Vastupidav ja veekindel
 • Järgib pagasiruumi kuju
 • Kogulaius 226 cm, sügavus 115 cm, tagaistme seljatoe katab 60 cm kõrguseni
coverall deluxe.jpg

CoverAll Deluxe pakiruumikaitse

CoverAll Deluxe on valmistatud veel tugevamast materjalist, kui tavaline CoverAll ning sellel on integreeritud põrkeraua kaitse, mille saab vajadusel eemaldada. CoverAll Deluxe kinnitatakse akende või polstri külge pakendis kaasas olevate eriti tugevate 3M takjateibist kinnitustega. Sobilik suurematele universaalkerega sõiduatodele, mahtuniversaalidele ning maasturitele. Osta e-poest.

 • Vastupidav ja veekindel
 • Järgib pagasiruumi kuju (pakiruumi mõõdud ei pea täielikult kattuma katte mõõtudega)
 • Katte põhja laius 120 cm, sügavus 110 cm, külgede kõrgus 60 cm
allsafe.jpg

Allsafe turvatraksid

Allsafe turvatraksid on läbinud avariitestid Rootsi Testimis- ja Uurimisinstituudis ja need on testitud ja heaks kiidetud ka Saksa TÜV poolt, kandes GS-märki. Oma heakskiidu on Allsafe turvatraksidele andnud ka Rootsi Veterinaaramet. Lisaks turvatraksidele on pakendis ka rihm, mille abil saab koera auto turvavöö külge kinnitada.

Allsafe trakse saab kasutada ka tavaliste jalutus- ja veotraksidena ning kaitsetrennides - traksid on valmistatud väga vastupidavast turvavöömaterjalist, varustatud kvaliteetsete helkurite ning pehmendustega. Allsafe trakside kõik pandlad ja lukud on vastupidavast metallist. Allsafe trakside vastupidavus on testitud 1000 kg tõmbejõu tingimustes. Traksid on musta värvi, hõbedaste helkuritega. Osta e-poest.

 • suurus S - väikesed koerad, 5-15 kg (taks, jack russelli terjer)
 • suurus M - keskmised koerad, 15-30 kg (beagle, kokkerspanjel)
 • suurus L - suured koerad, 30-55 kg (dobermann, saksa lambakoer)
 • suurus XL - väga suured koerad, üle 55 kg (saksa dogi, leonberger)
alumiiniumramp

Teleskoopramp DogWalk3

Vanadel, väikestel ja liigeseprobleemidega koertele võib autosse hüppamine olla raskendatud või isegi valu tekitav. Mööda kokkupandavat rampi on koeral lihtne libisemata autosse minna, see hoiab koerte liigeseid ning vähendab vigastusriski.

Valmistatud kergest alumiiniumist ning plastikust, Super Grip libisemisvastane kate, rambi otstes pehmendused. Rambi kogulaius 41 cm (käigutee 35 cm), pikkus reguleeritav 73-163 cm; kaal 5,5 kg. Sobib kuni 85 kg kaaluvatele koertele. Osta e-poest.

 

variocage konks

 

Riputuskonks Variocage puuri külge

Praktiline konks Variocage puuri külge, näiteks jalutusrihma hoidmiseks. Osta e-poest.

 

joogikauss

 

Joogikauss Variocage puurile

Roostevabast terasest pritsmevaba joogikauss Variocage puurile. Maht 0,7 liitrit, diameeter 150mm, kõrgus 65mm. Osta e-poest.