image
image
image
image
image
image

Variocage puurid

"Koer on inimese parim sõber"...

... ja oma sõprade eest peab hoolt kandma. Enamik inimesi transpordib oma koera autos, aga ainult vähesed mõtlevad sellele, kas koera transportimine on turvaline. Variocage turvapuur tagab ootamatu õnnetuse korral ainulaadse kaitse nii inimestele kui ka koertele. Puurid on valmistatud nii, et oleks tagatud maksimaalne turvalisus ja need on turul ainsad, mis on turvalised ka tagant otsasõidu korral. Puurid on valmistatud terasest ning pulbervärvitud mustaks ja halliks. Puuri uksed suletakse tugeva riiviga, soovi korral saad need ka võtmega lukustada. Puuri tagaosas on tagavaraväljapääs, juhuks kui õnnetuse korral selle esimesi uksi avada ei saa. Puurid on valmistatud selliselt, et need ei vibreeriks ega koliseks sõidu ajal.

variocage

MIM Construction pakub kõrgeima taseme turvalisust

MIM Construction on enam kui 20 aastat panustanud tänapäeva autotööstuse turvaosade arendamisele ja kujundamisele. Nende tooteid on testitud erinevate avariitestidega (avariitesti raport, avariitesti video). MIM on jälginud suurte autotootjate arendustööd ning kasutab ka oma tootearenduses autode valmistamisel kasutatavat deformatsioonitsooni. Esimest ja teist Variocage mudelit on müüdud tuhandeid üle Euroopa. Tänaseks on müügil juba kolmanda generatsiooni Mimsafe Variocage puurid - vaata tutvustavat videot siit.

variocage

Kahe koera puur eemaldatava vaheseinaga

Kahte koera on kõige turvalisem transportida eraldi. Kahele koerale mõeldud Variocage puuri vaheseina saab külgsuunas liigutada. Selle võimaluse abil saab kummagi koera kasutuses olevat pinda muuta, mis on eriti mugav siis, kui koerad on erineva suurusega. Suurt kasvu koera transportimisel võid vaheseina üldse ära võtta. Puuri sügavus on auto pakiruumi mõõtmetele vastavalt lihtsalt muudetav. Variocage puuride mõõdud ja hinnad.

variocage

 

Ühe koera puur pakub võimalusi

Ühe koera Variocage puur on turvaline ja praktiline - puuri kõrvale jääb ruumi ka muudele asjadele. Puuri sügavus on vastavalt auto pakiruumi mõõtudele lihtsalt muudetav. Variocage puuride mõõdud ja hinnad.

variocage

 

 

 

Tagavaraväljapääs

Variocage puuril on tagavaraväljapääs juhuks, kui peale avariid ei õnnestu auto tagaluuki või ust avada. Puuri tagasein on vajadusel kergelt eemaldatav ning selle eemaldamiseks ei lähe vaja ühtegi tööriista.

 

 

variocage

Deformatsioonitsoon

Kõikidel Variocage puuridel on deformatsiooni- tsoon - see on tänapäeva autodel kasutatav spetsiaalne turvalahendus. Deformatsioonitsooni ülesanne on leevendada õnnetuse korral tekkivaid kokkupõrkejõude ning seeläbi kahjustusi minimeerida. Puur on turvaline nii autos sõitvatele inimestele kui ka koertele - tänu deformatsioonitsoonile on puuri vastu istet paiskumise võimalus tagant otsasõidu korral olematu. Puuri konstruktsioon paindub löögi korral koera vigastamata kontrollitult sissepoole. Samuti ei teki õnnetuse korral puuri teraskonstruktsiooni ohtlikke teravaid rebendeid ega murdekohti.

 

Lisatarvikud

Pakume Variocage puuridele ka järgnevaid lisatarvikuid:

variocage variocage variocage

Loe saadaolevate lisatarvikute kohta rohkem siit.