image
image
image
image
image
image

Kaela- ja jalutusrihmad Mystique

Biotaankaelarihmad

Biotaan on materjalina:
- kerge
- tugev ja väga vastupidav
- ilmastiku-, vee- ja kulumiskindel
- säilitab oma painduvuse ka -40C juures
- antibakteriaalne
- lihtsalt puhastatav

Materjal on läbinud eritöötluse, mis tagab selle, et biotaanist valmistatud rihmad ei ima niiskust, ei võta külge lõhna ning on hallitus- ja kopituskindlad. Mustus ja tolm on lihtsalt veega eemaldatavad ning rihma omadused ei muutu ka pikaajalisel kasutamisel. Biotaanrihmad on vastupidavad, elastsed ning taluvad ka suuri temperatuurikõikumisi.
Biothane  
Deluxe Reflex Biothane Deluxe Helkurita kaelarihm on valmistatud materjalist BioThane® Beta, mis meenutab nahka nii välimuselt kui katsudes ning on mati pealispinnaga.

Helkurribaga kaelarihm on valmistatud materjalist Biothane® Translucent gold reflex - see on läikiva pealispinnaga, kergelt läbikumav, kriimustuskindel ja hea painduvusega.

Rihmad on saadaval kahes erinevas laiuses - 19 mm ja 25 mm. 25 mm laiused rihmad sobivad vahetusrihmaks Garmin Astro vastuvõtjatele.

Kogu Mystique rihmade valik meie e-poes

Kummeeritud jalutusrihmad

Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm

Kummeeritud jalutusrihm on hea valik nii trenni kui ka igapäevasteks jalutuskäikudeks - tänu rihma katvale kummiosale ei libise see käest, vaid püsib kindlalt peos ka vihmase ilmaga. Värvivalikus 6 erinevat värvi - must, tumeroosa, heleroheline oranž, lilla ja punane. Vali sobiva pikkusega rihm kolme erineva variandi hulgast - 1,2-meetrine aasaga rihm, 2-meetrine aasaga rihm või reguleeritava pikkusega rihm, mille maksimumpikkuseks koos aasaga on 2,5 meetrit (karabinist karabinini on rihma pikkus 2,73 m). Kõikide rihmade laius on 20 mm.

Kogu Mystique rihmade valik meie e-poes

Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm Kummeeritud jalutusrihm